חברות ניקיון מקצועיות

כיום יש בשוק המון חברות ניקין, כל אחד פותח חברת ניקיון רוכש מכונות פוליש ללא שום ידע ונסיון, שוכר פועלים שאינם מקצוענים והנה קמה עוד חברת ניקיון.  

בארצנו הקטנה אין צורך בהשכלה מיוחדת או ברישיון כלשהו בכדי לעסוק בתחום פוליש וניקיון ולכן רבים בוחרים לפתוח חברת אחזקה שמספקת שירותי פוליש וניקיון.  

סיבה נוספת לכך שרבים בוחרים לעסוק בתחום היא מאחר והעלוייות לפתיחת עסק הם לא גבוהות, ניתן אפילו לשכור ציוד מתאים או לרכוש ציוד ישן מחברה מתקדמת מה שנשאר זה טנדר, פועלים, חולצות עם הדפס שם החברה והנה לנו חברה.  

כשבוחרים בחברת פוליש וניקיון צריך להיות מאוד זהירים וחשדנים, יש לברר וותק החברה, יש לבקש המלצות, יש לבחון את הצעת המחיר ולהששות לחברות אחרות, חברה שתתן מחיר נמוך במיוחד אמורה לעורר אצלכם חשדות !!!  

רבים אינם יודעים אבל ענף הניקיון דורש מיומנות רבה הן בחומרי הניקוי המסוכנים שמורשים לשימוש מקצועי בלבד, הן בציוד ובמיכשור שיכול לגרום נזק בלתי הפיך לריצפה עם יעשה בו שימוש לא נכון.  

עובד בחברת ניקיון אמור להתמצא בסוגי המרצפות השונים: מרצפות אבן, שיש, טרצו, שומשום, גרניט פורצלן וכו… לכל ריצוף יתאים טיפול פוליש אחר, קיימים בשוק 4 סוגי פוליש עיקריים: פוליש קריסטל, פוליש ווקס, פוליש סינטטי, פוליש אקרילי.  

עבודות הפוליש השונות מותאמות לכל ריצפה בהתאם לסוג אבן, המקום ולכיס הלקוח.  

פוליש.קום היא חברה בעלת מוניטין עם וותק וניסיון בתחום, בחברתנו תמצאו עובדים מנוסים ואכותיים עם ידע ומקצועיות של שנים, מיכשור מתקדם וחדיש, שימוש בחומרי ניקוי הטובים ביותר והאכותיים.  

חברתנו תוכל להפנות אותכם אל לקוחות מרוצים וותיקים שיוכל להמליץ ולשבח את השירותים שסופקו על ידנו.  

פוליש.קום תשמח להגיע לביתכם לתת חוות דעת מקצועית ולספק הצעת מחיר הוגנת.  

לפני שאתם בוחרים חברת ניקיון תבדקו האם היא מספקת את כל השירותים הנחוצים לכם או שהחברה מתמצאת רק בפוליש וניקיון.  

חברת ניקיון פוליש.קום מספקת את כל שירותי הניקיון שדרושים לכם: ניקיון ספות וריפודים, ניקיון שטיחים, הסרת שטיחים, הסרת פי.וי.סי, ניקיון רצפת בטון/ גרנוליט, ניקיון חדרי מדרגות , ניקיון דירה לאחר שירפה על ידי ציוד מתקדם, פוליש ווקס, פוליש קריסטל, פוליש סינטטי, פוליש אקרילי, ליטוש שי למרצפות, הדברה בפני מזיקים ועוד….  

  

פוליש ועוד…