עוזרת בית או חברת ניקיון

חברת ניקיון פוליש.קום מספקת ללקחותיה שירותי ניקיון לדירות ולבתים פרטיים.

חברת פוליש.קום מנקה הכל: ניקיון מחסנים, ניקיון חצרות, ניקיון משרדים, ניקיון מפעלים, ניקיון חניונים ועוד…

הניקיון כולל ניקוי יסודי של החלונות כולל ניקוי יסודי של תריסים, מסילות, וטרינות.

ניקיון חדרי אמבטיה כולל קרמיקות, כלים סניטרים, ברזים, שירותים.

ניקיון ארונות קיר, מדפים, ספריות, בוידם, ממד.

ניקיון המטבח כולל פינות חבויות הזזת מוצרי החשמל ניקיון בתוך הארונות ומחוץ לארונות.

ניקיון פנלים ורצפה והתאמת סוג פוליש המתאים למרצפות הדירה.

ניקיון דירות על ידי חברת ניקיון פוליש.קום מתבצע תוך שימוש במיכשור מתאים וחדיש וחומרי ניקוי מקצועים מהחברות המובילות בתחום הניקיון.

פוליש.קום מנקים גם דירות לאחר שיפוץ או דריות לאחר צבע ומסירים ביעילות את כל הכתמים שנשארו לאחר שיפוץ וצבע, כתמי סיד, כתמיד צבע ועוד…

עוזרת בית לא יכולה להסיר כתמים אלה ללא מיכשור מקצועי וחומרים מתאימים.

עוזרת בית עלולה לגרום נזק בלתי הפיך אם תעשה שימוש לא מקצועי בחומרי ניקוי מסויימים, בפוליש. קום אין חחש מאחר והעובדים מקצועים ומיומנים בעלי וותק וניסיון של שנים בתחום.

עוזרת בית מנקה בתים מאוכלסים עם רהיטים וחפצים שונים ואילו חברת ניקיון מזמינים בדר"כ לבתים ריקים לפני אכלוס או בתים לאחר שיפוץ.

חברת ניקיון פוליש. קום הינה חברת מקצועית ומיומנת וניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות שתנקה ביסודיות רבה את ביתכם.

כל עובדי חברת פוליש .קום מבוטחים מטעם החברה ואם חלילה יפגעו או יפצעו במהלך עבודתם הסירו דאגה מליבכם אין אתם אחראים לשפות אותם.

עוזרת בית אם חלילה תחליק או תיפצע במסגרת עבודתה תאלצו לפצותה ולשלם לה עבור נזק שנגרם, בהעדר ביטוח מתאים אתם עלולים לשלם הרבה כסף בגין תביעה שתגיש העוזרת ולכן כדאי לשקול איללו מטלות יש לתת לעוזרות ואילו מטלות כדאי להשאיר בידי חברת ניקיון.

עוזרת בית מגיעה אל לקחותיה מידי שבוע ולפעמים יותר ואילו חברת ניקיון מזמינים באופן תקופתי, לפני חגים, לפני מעבר דירה, לאחר שיפוצים וכו'…

המחיר שגובה חברת ניקיון שונה ממחיר של עוזרת בית שמקבלת שכר עפ"י שעות העבודה, חברת ניקיון גובה לפי גודל הבית ואם נדייק יותר אז עפ"י מטר מרובע.

חברת ניקיון מביאה עימה את חומרי הניקיון והציוד המתאים לניקיון יסודי של הבית לעומת עוזרת בית שמשתמשת בחומרי ניקוי שהלקוחות רוכשים.

 

ולסיום אל תחשבו שאם הבית שלכם מתוחזק היטב על ידי עוזרת בית אינכם זקוקים לחברת ניקיון, חברת ניקיון מבצעת ניקיון שונה מניקיון של עוזרת בית, חברת ניקיון מגיעה אל מקומות חבויים בבית ולכן חשוב תקופתית להזמין חברת ניקיון לביתכם.

פוליש.קום הינה חברת ניקיון מקצועית שניתן לסמוך עליה בעיניים עצומות !!!

פוליש ועוד…