ניקוי משטחי בטון וגרנוליט

 

חברתנו מספקת בין היתר גם שרותי ניקוי וקירצוף למשטחי אבן וכגון  גרנוליט, אבנים משתלבות, אבן ירושלמית , טרקוטה, צפחה , רצפת בטון ועוד..

אנו מבצעים שטיפה ונקיון של משטחי אבן ובטון  ללקוחות פרטיים ועיסקיים בכל רחבי הארץ.

ניקוי משטחים בחצרות בתים פרטיים, רחבות מרוצפות, מדרגות, כניסות לבניינים, משטחי חנייה ציבוריים ופרטיים,מסביב לבריכות, מדרכות, בבתי עסק , בתי קפה ומסעדות  ועוד…

שעות העבודה גמישות – העבודה תינתן בהתאם לשעות פעילות שתיקבע על ידי הלקוח על מנת לא לפגוע בפעילות היומיומית של בית העסק.

שיטות העבודה – אנו עובדים עם שיטות חדשניות וטכנולוגיות מתקדמות ומנקים ביסודיות את המשטחים על ידי קירצוף והברשה עם מכונות מקצועיות , שטיפה ונקיון בקיטור ועל ידי לחץ מים גבוהה תוך שימוש במים קרים או חמים לפי הצורך .

לצורך ניקוי ושטיפת המשטחים המלוכלכים אנו משתמשים עם טכנולוגיות מים בלחץ גבוהה עם חול רטוב – מחברים לצינור המים צינור נוסף ששואב חול דק כך שהמים מתערבבים עם החול.

שטיפת המשטח על ידי לחץ מים גבוהה גורמת לחידוש מראה המשטח באופן ניכר, השטח יראה נקי ואסתטי ממש כחדש ולא ישאר זכר מהכתמים השומניים שהיו עליו.

במקומות בהם אין ניקוזים למים קיימת אפשרות לשאוב את המים עם מכשיר שאיבה.

נקיון של משטחי האבן הוא לא פשוט ומצריך תחזוקה שוטפת הכוללת מיכשור מתקדם וחומרים מיוחדים שמסירים את כל סוגי הכתמים אפילו העקשניים ביותר, כמעט ובלתי אפשרי לנקות משטחי אבן באופן עצמאי ללא חומרים ומכשור המיועד לכך .

אנו מספקים את כל הציוד והמיכשור הנדרש לצורך ביצוע העבודה ומשתמשים בחומרי הניקוי אכותיים ביותר שישנם כיום בשוק על מנת להבטיח תוצאות ניקוי מושלמות.

אנו מתאימים את חומרי הניקוי לסוג הכתמים אך כמובן שמתחשבים לא לפגוע  בצימחיה ובסביבה של האזור בו אנו עובדים.

הנקיון שאנו מבצעים מסיר שכבות שומנים וכתמים כגון כתמי שמן, כתמי אוכל ומשקאות שקשים להסרה מרחבות של מסעדות ובתי קפה, כתמי דשא, טיח ובטון, עובש, ירוקת וכד'…

אנו מקרצפים את משטח הבטון ומחדשים את המראה של המשטח שיראה כחדש תוך הקפדה על סטנדרטים גבוהים ותוצאות מושלמות.

בתום הנקיון והקרצוף אנו מצפים את משטח הבטון בציפוי סילר שהינו חומר אקרילי שמגן מפני ספיגת נוזלים, מפחית היווצרות של כתמים עתידיים ונועד לחזק את האבן.

הסילר מגן על משטח האבן לתקופה ארוכה וממושכת יותר.

פוליש ועוד…