חברת ניקיון לעומת עוזרת בית

חברת פוליש.קום מספקת שירותי ניקיון לדירות ובתים. 

ניקיון דירה / בית על ידי חברת ניקיון מנוסה וגדולה שונה לגמרי מניקיון דירה על ידי עוזרת בית. 

רבים חושבים שאם ביתם מתוחזק מידי שבוע או פעמיים בשבוע על ידי עוזרת בית קבועה, הם אינם זקוקים לשירותי ניקיון על ידי חברת ניקיון וזאת טעות וחשיבה לגמרי לא נכונה. 

לפעמים הריצפה דורשת ניקיון עם חומרים חזקים להסרת כתמים קשים עוזרת הבית אינה מנוסה בחומרי ניקוי מקצועים ויכולה לגרום נזק בלתי הפיך למרצפות עם תעשה שימוש לא נכון בחומר או אם החומר אינו מתאים לסוג הריצוף. 

בחברת פוליש.קום מועסקים אנשי צוות מקצועים ומיומנים כולם בעלי ידע רב וניסיון בתחום פוליש וניקיון. 

חברת ניקיון פוליש.קום משתמש בחומרי ניקוי יחודים ואכותיים שמתאימים לשימוש על ידי מקצוענים בלבד ולא מתאימים לשימוש ביתי על ידי עוזרת בית. 

רבים נוהגים לשכור שירותי חברת ניקיון בדירות לפני איכלוס, בין אם מדובר בדירה ישנה שגרו בה דיירים קודם לכן והנכם מעוניינים בניקיון יסודי של הדירה כולל חלונות, תריסים, מסילות, חרסינות וחדרי אמבטיה, ניקיון רצפה ופנלים ועוד… 

ובין אם מדובר בדירה לאחר שיפוץ, דירה חדשה מקבלן, חברת ניקיון תדע לנקות ביסודיות את הדירה כולל הסרת כתמי צבע וסיד. 

כל העובדים בחברתנו מכוסים בביטוח מטעם החברה ובמקרה של פציעה חלילה תוך כדי עבודה, החברה תשפה את העובד בהוצאות המתבקשות. 

כשאתם שוכרים עוזרת בית עליכם לדאוג להכריז עליה בביטוח לאומי ולשלם בגינה הוצאות על פי חוק, בהעדר ביטוח ובמקרה של פגיעה חלילה, עוזרת הבית יכולה לתבוע את המעסיק על סכום כסף גדול. 

עוזרת הבית לבה לא תוכל להסיר את התריסים הכבדים והמשקופים בכדי לנקות את החלונות הכבדים ביעילות ועל כן נדרש להזמין חברת ניקיון מידי פעם. 

ישנם בבית פינות חבויות שעוזרת בית לא מגיעה אליהם בניקיון שוטף כגון ממד, בויידם, מעל הארונות, מנורות, נברשות וכו… , חברת ניקיון מנוסה יודעת לספק את העבודה ולהגיע לכל האזורים ולכל הפינות בבית. 

כולנו זקוקים לעוזרת בית אחת לשבוע ולפעמים יותר עוזרת הבית מנקה את האבק מהרהיטים, שוטפת את הריצפה, מדיחה את הכלים במטבח, מקפלת כביסות – אלו שירותים שמתאימים לעוזרת בית ואינם ניתנים על ידי חברת ניקיון. 

כדי לזכור ששירותי ניקיון על ידי חברת ניקיון אינם מספקים ניקיון על בסיס אחזקה שוטפת אלא ניקיון חד פעמי – תקופתי, חברת ניקיון מנקה את הרהיטים עם חומרי ניקוי משמרים עץ ומחיים את הריהוט, מקרצפים את הריצפה על ידי טיפול פוליש מתאים: פוליש ווקס, פוליש קריסטל ועוד… 

חברת ניקיון מספקת את שירותי ניקיון הכרוכים במאמץ פיזי שעוזרת הבית אינה יכולה לספק. 

עוזרת בית גובה תשלום עפ"יי שעה או תשלום גלובלי שנקבע מראש לניקיון כולל של הבית, חברת ניקיון לעומת זאת גובה תשלום בהתאם לגודל מרובע של הבית או של הדירה. 

 

   
חברת פוליש.קום הינה חברת ניקיון יחודית שמבצעת ניקיון בסטנדרטים גבוהים. 

 

  

 

פוליש ועוד…