חברות ניקיון

חברות ניקיון רבות ניתן למצוא דרך האינטרנט, כשמחפשים בגוגל חברות ניקיון או חברות ניקיון, מופיעות אינספור אפשרויות.

עשרות חברות ניקיון שונות, כולם מספקות שירותי פוליש, ניקיון דירות, ניקיון משרדים וכו'…

הבחירה היא קשה מאחר וישנם אינספור אפשרויות רובם וודאי יבחרו חברת ניקיון בהתאם להצעת מחיר שיקבלו.

הבעיה היא שהמחיר אינו מהווה בחיר נכונה מאחר ולא בהכרח החברה ששיגבה מחיר נמוך יותר משאר חברות ניקיון הינה חברה אכותית ומקצועית אלה להפך, לפעמים חברה שתציע מחיר נמוך ביחס לחברות ניקיון אחרות היא חברה לא מקצועית שמעסיקה כח אדם זול ומשתמשת בחומרי ניקוי פשוטים ולא מתוצרת מובחרת, כלי העבודה והציוד וודאי יהיו ישנים ולכן התוצאות שתקבלו יהיו בהתאם ולכל הנתונים האלו ובהתאם למחיר שתשלמו.

על מנת לקבל עבודה אכותית יש לשלם בהתאם ואין ויכוח על כך.

פועלים מקצועים שמתמחים בפוליש וליטוש מרצפות גובים שכר יומי בהתאם לוותק ונסיון שאותו צברו עם השנים, כמו כן, חומרי ניקוי אכותיים מתוצרת מובחרת עולים יותר אבל מביאים תוצאות ניקיון מוכחות, ריצפה מבריקה לאורך זמן ממושך יותר וכו'..

כמובן שגם מכונות הפוליש והמברשות בהם משתמשים ישפיעו על איכות העבודה והתוצאה הסופית.

לכן שמציעים לכם הצעת מחיר נמוכה אל תתפתאו , מוכרים לכם חתול בשק ! לעבודה טובה יש עלויות מינימליות.

לפני שאתם בוחרים בחברת ניקיון תעשו סקר שוק ותבחנו היטב שרוב החברות גובות אותו סדר גודל של מחיר, חברה שתיגבה מחיר גבוהה יותר או נמוך יותר פשוט תסננו מהרשימה ותמשיכו הלאה לבחון האם החברה מתאימה לכם.

רצוי לבחון שמדובר בחברה וותיקה שקיימת שנים בתחום וצברה וותק ונסיון ולא בחברה חדשה שתחום שלא צברה מספיק ידע ונסיון.

אל תחשבו שניקיון זה עבודה פשוטה שכל אחד יוד לבצע, כששוכרים חברת ניקיון מקבלים שירות שונה משל עוזרת בית, חברת ניקיון מספקת ניקיון מקצועי ויסודי לריצפה ולפנלים תוך שימוש במכונת פוליש מקצועית וציוד מתאים שיש צורך בידע לתפעל.

חברות ניקיון רבות נפתחות מידי שנה ומציעות שירותים בזול, הסיבה לכך היא שאין צורך ברשיון או תעודה כלשהי בשביל לעבוד בתחום ניקיון אבל רבים לא מבינים שעבודות הפוליש השונות וליטוש מרצפות אלו הם עבודות שדורשות ידע ומקצועיות.

חברת פוליש קום קיימת בשוק למעלה מ 20 שנה, אנו מספקים את כל שירות ניקיון הדרושים כולל ניקיון שטיחים, הסרת שטיחים, ניקוי גרנוליט, ניקיון לאחר שיפוץ, ליטוש אבן, ניקוי חניונים ועוד…

 

 

חברות ניקיון בפריסה ארצית

חברת ניקיון פוליש קום כי על איכות לא מתפשרים !!!

 

פוליש ועוד…