שאלות ותשובות

מה ההבדל בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס ?

ההבדל העיקרי בין פוליש קריסטל לפוליש ווקס הוא באופן בו ההברקה מתבצעת ובסוג החומרים בהם נעשה שימוש.
הווקס הוא חומר לציפוי המרצפות והחסרון העיקרי שלו שבעת גרירת חפצים ורהיטים על הריצפה נשארים סימני גרורות כי הציפוי של הווקס יורד.
פוליש קריסטל לעומתו אינו מותיר סימני גרורות על הריצפה מכיוון שאופן ההברקה שונה, היא נעשית בהליך מגנזיום המחדיר את חומרי ההברקה למרצפות.

להסבר מפורט בדף הבית

כל כמה שנים יש לבצע פוליש קריסטל ?

פוליש קריסטל מחזיק במשך 3 שנים, בתנאי שהעבודה נעשתה כשורה ומתחזקים אותו נכון.

להסבר נוסף בנושא פוליש קריסטל

מה ההבדל בין עוזרת בית לחברת ניקיון ?

חברות ניקיון השונות מציעים מיכשור מקצועי וחומרי ניקוי אכותיים לשימוש מקצועי בלבד אותם לא תמצאו על המדפים ברשתי השיווק השונים, רמת המקצועיות של חברות הניקיון גבוהה יותר משל עוזרת הבית, חברת הניקיון מעסיקה מספר עובדים שמנקים את הבית ביעילות בו זמנית.
עוזרת בית אחראית גם על הסדר בבית (שירות שחברות ניקיון לא מסדרות), היא מכירה את הבית היטב ויודעת היכן מקומו של כל חפץ וחפץ, ישנם עוזרות בית שמחליפות מצעים, עוזרות עם הכביסה ומבצעות משימות נוספות שאינם באחריות חברת ניקיון.
עוזרת בית מספקת שירותי ניקיון אחת לשבוע או פעמיים בשבוע לעומת חברת ניקיון שמבצעת ניקיון חד פעמי תקופתי, המחיר הוא שונה, חברת ניקיון גובה מחיר גלובלי עפ"י מטר מרובע ואילו עוזרת בית לפי שעה.

איך לשמור על פוליש קריסטל לאורך זמן ?

לאחר טיפול של פוליש קריסטל בבית או בבית העסק, חשוב לשטוף את הריצפה אך ורק באמצעות חומר משמר קריסטל (ניתן למצוא בסופרים השונים סנו מגן קריסטל).
המוצר מרוכז הוא משמר את הברק ואף מוסיף למרצפות שכבה נוספת של הברקה.
הברק, אינו פוגע במרצפות, וניחוחו עמיד לאורך זמן. בכל שטיפה תתווסף לרצפה שכבת ברק מיקרונית נוספת שתגביר את הברק שלה.

  האם ניתן לבצע פליש לריצפת גרניט פורצלן ?

אסור בתכלית האיסור לבצע פוליש בריצפת גרניט פורצלן, מומלץ מידי שנה למרוח שכבת סילר על ריצפת גרניט פורצלן, חומר הסיר מפחית את רמת ספיגת הריצפה ומקטין סיכוי שהריצפה תיספוג חומרים שונים.

  כיצד לבחור בחברת ניקיון ?

מאחר ויש באינטרנט עשרות חברות ניקיון, כדאי לבדוק איזו חברה וותיקה ובעלת ניסיון רב בתחום, ניתן לעשות סקר שוק אצל מכרים, שכנים, משפחה ולקבל המלצות בנושא.
ניתן להתקשר לחברות שונות, לבקש הצעת מחיר ולהתרשם בהתאם.

לחץ כאן לאינפורמציה נוספת בנושא

 

 

פוליש ועוד…